Нещодавно у Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір із кікбоксингу "Поділля" серед юнаків та юніорів за версією WAKO.

У змаганнях взяло участь близько 300 учасників із Вінницької, Хмельницької, Черкаської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Запорізької, Тернопільської та Київської областей.

Барський район на цих змаганнях представляли спортсмени Клубу спортивних єдиноборств ім.Ю.Барди "ДАО", виступ яких був досить успішним.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали: учень 4-го класу ЗОШ №4 Іван Бородатий, учень 4-го класу школи-гімназії №2 Дмитро Бородкін, учень 4-го класу ЗОШ №1 Степан Мандра та учень 7-го класу ЗОШ №4 Дмитро Сауляк.

"Срібні" медалі вибороли Ілля Панков та Іван Дерепа, "бронзу" завоював Андрій Бондарчук.