На спортивному олімпі міста Хмільника нещодавно засяяла яскрава зірочка – це 19-річна Мар’яна Шевчук здобула звання чемпіонки Кубка світу із пауерліфтингу, установивши рекорд світу серед юніорів та дорослих.

Із здобуттям чемпіонства Мар’яну привітав міський голова міста Хмільник Сергій Редчик, зустрівшись зі спортсменкою-землячкою у міські раді. Міський голова повідомив чемпіонці про те, що депутати міської ради підтримали пропозицію щодо матеріального стимулювання її спортивної діяльності, бо талановитих спортсменів треба мотивувати та заохочувати до нових успішних досягнень. «Наполегливість у спорті подарувала тобі успіх, досягнення та світове визнання. Я горджуся тим, що Хмільник вперше має такі результати, і ти наблизила наше місто до спортивних висот. Я вітаю тебе з перемогою і бажаю нових омріяних досягнень та перемог!», - сказав міський голова.

Мар’яна висловила вдячність своєму тренеру Пакулі Олегу Георгійовичу, а також усім, хто підтримував та підтримує її у спортивному житті.Переглядів: 3392
Поширень: 0