З 22 по 24 квітня у Вінниці проходив чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярок за програмою майстрів спорту і кандидатів у майстри.

Стартували близько 170 гімнасток з 14 областей України. На урочистому відкритті чемпіонату виступали голова Вінницької облради Анатолій Олійник, начальник обласного комітету з фізичного виховання та спорту Геннадій Бочаров, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ Павло Хникін та інші спортивні керівники і меценати.

Отже, перший всеукраїнський чемпіонат «художниць» у місті над Бугом організували спільними зусиллями.

У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки

Перше місце в командному заліку виграли гімнастки Київської області. На другому місці – збірна Чернігівської області, на третьому – Дніпропетровської. Господарки змагань також не залишилися беж нагород: Вікторія Липницька стала чемпіонкою в багатоборстві і виграла золоту, срібну і бронзову нагороди в різних видах програми.