Нещодавно м. Лубни Полтавської області відбувся Кубок України зі спортивного орієнтування.

Участь в змаганнях взяли спортсмени з 15 областей, що змагались у різних вікових та вагових категоріях.

На цих змаганнях вінничани вибороли 16 медалей різного ґатунку, зокрема 8 золотих, 2 срібних та 6 бронзових.

На довгій дистанції у своїх вікових категоріях золото вибороли вінничани - Тарас Рачук, Сергій Нагорнюк і Олена Мироненко, бронзу отримали – Дмитро Козел, Катерина Дзема та Людмила Яременко.

У змаганнях в спринті ставши фіналістами та виборовши золоті нагороди відзначились - Людмила Яременко, Катерина Дрелінська, Тарас Рачук і Сергій Нагорнюк. Срібна нагорода у Володимира Бездітного. Третє посів - Дмитро Козел.