21 травня 2016 року проведено традиційний «Велопробіг 50 км навколо Вінниці з нагоди відзначення Дня Європи».Такі велопробіги проходять з 2008 року.

Старт велопробігу відбувся по Хмельницькому шосе на Вишеньці навпроти пам’ятника «Літак». Понад 150 велосипедистів рушили в традиційний 50-ти кілометровий велопробіг навколо Вінниці в супроводі патрульних машин поліції та бригади лікарів медицини катастроф.

Серед учасників велопробігу були велосипедисти з міст: Вінниця та Ладижин і з Тульчинського, Літинського та Вінницького районів.

Наприкінці минулого тижня більше 150 вінничан вирушили в 50-ти кілометровий велопробіг навколо Вінниці

Більшість велосипедистів не вперше беруть участь у велопробігах, майже щодня їздять на велосипедах та ведуть здоровий спосіб життя. Тому відстань у 50 км подолали без проблем.

До фінішу, в Парк Дружби Народів велосипедисти прибули о 14 - 30 дня – не втомлені, в гарному настрої та вигуками «Слава Україні!».

Наприкінці минулого тижня більше 150 вінничан вирушили в 50-ти кілометровий велопробіг навколо Вінниці

Усі учасники були нагородженні іменними грамотами від управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласного центру ФЗН «Спорт для всіх». Також 35 учасників велопробігу отримали подарунки від центру «Спорт для всіх» та партнерів «Дитяча планета», «Льодовий клуб» та «Драйв-спорт», які були розіграні в лотереї. Серед сімей – учасників велопробігу був розіграний сертифікат на користування туристичним інвентарем (намет, спальні мішки та каремати ) в сімейному поході.Переглядів: 2274
Поширень: 0