6 серпня стартує унікальний в Україні Всеукраїнський благодійний велопробіг за участю людей, що мають проблеми зору «Бачу! Можу! Допоможу!». Розпочнеться він у Львові, а до Вінниці велосипедисти з різних куточків України планують приїхати 14 серпня. Загалом вони подолають більше 2 тисяч кілометрів. Учасники заходу не лише дізнаються багато нового та цікавого про Україну, а й власним прикладом покажуть, що люди з порушенням зору можуть подорожувати, займатися спортом, цікаво відпочивати та повноцінно жити.

Для соціальної інтеграції людей з порушенням зору як рівноправних членів суспільства в Україні вже вдруге відбудеться Всеукраїнський благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!». У ньому візьмуть участь люди з 10 областей. Вони побувають у 49 містах, містечках та селищах. Наймолодшому учаснику велопробігу – 13 років, найстаршому – 50.

Учасники масштабного проекту їхатимуть на велосипедах-тандемах: зрячі попереду, а ті, хто має проблеми з зором – позаду. Дорогою вони не оминають музеїв, історичних пам’яток та інших цікавих місць, які зустрічають на своєму шляху. До Вінниці велосипедисти планують приїхати 14 серпня. Серед них – жителі Львову, Одеси, Харкова, Києва, Черкас, Житомира, Івано-франківська та інших міст.

Як зазначають організатори, проект «Бачу! Можу! Допоможу!» - це 33-денний велопробіг, що має на меті змінити суспільну думку щодо обмежень, можливостей і потенціалу людей з інвалідністю. Учасники проїдуть більше 2000 км територією України. Маршрут велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» можна побачити за посиланням Переглядів: 1964
Поширень: 0