Днями в місті Ірпінь на стадіоні Університету державної фіскальної служби України відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед працівників Державної фіскальної служби України. Навіть негода не стала на заваді справжній майстерності, командній силі духа та впевненості вінницьких футболістів. Перемога над львів'янами вивела нашу команду у фінальний поєдинок з одеситами. Два тайми матчу зіграли з рахунком 0:0. Напруга і очікування вболівальників зростали. І команда Головного управління ДФС у Вінницькій області довела, що вони - найкращі. Переможну крапку забитим пенальті поставив капітан команди Сергій Ковальчук.

Учасників змагань нагороджували заступник голови ДФС України Мирослав Продан, ректор Університету ДФС України Павло Пашко, голова організаційного комітету Всеукраїнського чемпіонату футболу серед працівників ДФС України, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Ігор Малинський.

Вінницькі податківці перемогли на Всеукраїнському чемпіонаті з футболу серед працівників ДФС

"Ми єдині, згуртовані, а тому сильні. Професіонали у справі забезпечення надходжень до бюджету сьогодні ми довели свою майстерність і на футбольному полі", - зазначив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та завзятий гравець футболу Руслан Осмоловський.

Вінницькі податківці перемогли на Всеукраїнському чемпіонаті з футболу серед працівників ДФС

Весь колектив фіскальної служби області щиро вітає рідну команду з перемогою!

Вінницькі податківці перемогли на Всеукраїнському чемпіонаті з футболу серед працівників ДФСПереглядів: 3498
Поширень: 0