В Аль-Айні (ОАЕ) триває боротьба за нагороди Кубка світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. За підсумками двох змагальних днів в активі національної паралімпійської збірної команди України дві золоті медалі.

23 лютого вдруге на найвищу сходинку п'єдесталу Кубка світу піднявся Олексій Денисюк. “Золото” українець здобув у вправі зі стрільби на 10 м з пневматичного пістолета Р1.

Перед цим  наш співвітчизник став кращим у стрільбі на 25 м з малокаліберного пістолета Р3. Олексій Денисюк продемонстрував свою влучність та піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу.

Вінничанин Олексій Денисюк здобув два "золота" на Кубку світу з кульової стрільби

За нагороди турніру, що триватиме до 28 лютого, будуть змагатися 75 спортсенів з 20 країн світу.

У складі Національної паралімпійської збірної команди - 4 спортсмени.

Вітаємо Олексія Денисюка та його тренера з успішним стартом та бажаємо подальших здобутків українській збірній!