На минулому тижні у Ладижині відбувся кубок області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове). В змаганнях взяли участь 17 вихованців МДЮСШ № 5, які вибороли з спортивного самбо: три I місця, одне II місце та шість III місць та три V місця.

Вінничани продовжують виборювати призові місця на змаганнях різних рівнів. 4 березня вихованці МДЮСШ № 5 вибороли три перші місця на кубок області з боротьби самбо. Перші місця здобули троє: Олег Бузовський, вагова категорія 57 кг. (тренер: Нагорняк І.Г.), Олена Нікітінська, вагова категорія 64 кг. (Тросюк С.А., Горбачов І.), Анна Гаврищук, вагова категорія 72 кг. (Тросюк С.А., Горбачов І.).

Вінничани Олег Бузовський, Олена Нікітінська та Анна Гаврищук вибороли золоті медалі у кубку з самбо

Друге місце посів Михайло Добровольський, вагова категорія 82 кг. (Тренер: Беліков В.М.). Бронзу отримали шестеро: Костюк Микола, Гревцев Антон Вовк Максим Півторак Вадим Сташко Анна Бурлак Юлія.