5- 12 березня у Словенії в м.Морібор проходив Чемпіонат Європи зі стрільби кульової. У складі збірної команди юніорів брали участь вихованці МК Дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Бабушок Максим, Даниленко Данило та Стецюра Вікторія.

В перший день Чемпіонату Європи у вправі ГП-12 серед юніорів срібним призером став Максим Бабушок, який разом із Данилом Даниленко посіли перше місце у командному заліку. Серед дівчат у командній боротьбі срібною призеркою стала Вікторія Стецюра.

Вінничани вдало виступили на Чемпіонаті Європи зі стрільби кульової

У другий день змагань серед юніорів, у вправі ГП-11а, Максим Бабушок став срібним призером, у командній першості посів перше місце. Серед юніорок, у цій же вправі, бронзу виборола Вікторія Стецюра, а в командній боротьбі стала срібною призеркою.

До змагань спортсменів підготував заслужений тренер України, майстер спорту Лядишєв Костянтин Костянтинович.