23-25 березня у Львові відбувся V-тий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті Майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів (2002-2003р.н.) та володаря Кубку світу Ігора Первачука. Вінничанка Олена Нікітінська виборола срібну медаль.

Спортсмени з Вінниці продовжують успішно виступати на змаганнях різних рівнів. Нещодавно вінницькі боксери вдало виступили на зональному чемпіонаті України.

Окрім цього, Вінничани показали високі результати на Чемпіонаті Європи з сумо та Чемпіонаті Європи зі стрільби кульової

Вінничанка Олена Нікітінська привезла срібло з Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

А на минулому тижні на V-тому Всеукраїнському турнір з вільної боротьби срібло здобула вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5: Нікітінська Олена. Також вона здобула ліцензію на чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів. Тренери-викладачі дівчини – Тросюк С.А. та Даіаурі В.Ш.