27 травня відбувся щорічний загальноміський пробіг «Вінниця біжить». В ньому взяли участь всі бажаючі. Центральними вулицями міста бігли як професійні марафонці, так і ті, для кого спорт є хобі. Загалом в акції взяли участь близько чотирьох тисяч людей. Вони могли обрати для себе один з двох маршрутів: протяжністю 1 або 9 кілометрів. Пробіг стартував на площі Стуса і завершився у центральному парку.

У Вінниці вже третій рік поспіль відбувається свято спорту та здорового способу життя – масовий забіг «Вінниця біжить», який організовує Вінницька міська рада та медіа корпорація «RIA». В 2015 році вінничани та гості міста бігли один кілометр, у 2016 вже було два маршрути протяжністю один та три кілометри. Цього разу також було два маршрути: на один та дев’ять кілометрів. Сьогодні відкриття свята та старт забігу відбулись на площі Стуса.

Учасників забігу привітав заступник міського голови Владислав Скальський. «Дякую вінничанам та гостям міста за те, що ви долучились сьогодні до свята бігу та здоров’я. Ми вже давно визначились з тим, що Вінниця – це сучасне європейське місто, це, в першу чергу, здоровий спосіб життя. А загальноміська акція «Вінниця біжить» це промоція здорового способу життя, а також – гарна нагода згуртуватися, чудово провести час разом та ще раз довести, що вінничани – найкращі. Тож бажаю вам легкої дистанції, гарних результатів та успішного фінішу», – зазначив Владислав Скальський.

Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить» 

Також привітав присутніх генеральний директор RIA Media Олег Горобець. «Біг – це не лише заняття спортом, це робота над собою, самовдосконалення. І те, що нас сьогодні так багато, більше ніж збирається на марафонах в багатьох інших містах, є ще одним доказом того, що Вінниця це місто яке йде вперед», – каже Олег Горобець.

 Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить»

Ті, хто обрав меншу протяжність шляху, біг по вулиці Соборній і з боку Театральної повертали до входу в парк. Учасники, які вирішили подолати дев’ять кілометрів рухались по Хмельницькому шосе, проспекту Космонавтів, потім назад по Хмельницькому шосе, Магістратській, Театральній та фінішували в парку. Біля Літнього театру відбулись розіграші призів між учасниками забігу, а також – нагородження тих, хто подолав дистанції першими.

 Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить»

В цьому році в пробігу взяли участь близько п’яти тисяч людей. Серед них був і студент Олег. «Я обрав дистанцію в дев’ять кілометрів. Для мене не було важко її подолати, адже я з дитинства займаюсь спортом і в теплу пору року майже щоранку займаюсь бігом. Такі масові забіги вважаю потрібними, адже вони ще раз нагадують людям про важливість занять спортом», – зазначив Олег.

 Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить»

Приходили на захід й цілими родинами. «Я сьогодні бігла дистанцію разом зі своїм чоловіком та двома дітьми: дванадцяти та п’ятнадцяти років. Ми вирішили подолати один кілометр. Професійно спортом ніхто з нас не займається, але ми полюбляємо їздити на велосипедах, чоловік часом грає у футбол. Акція «Вінниця біжить» - це ще одна нагода зібратись всією родиною та провести час цікаво та з користю», – каже вінничанка Валентина.

Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить»

Близько чотирьох тисяч вінничан долучились до загальноміської акції «Вінниця біжить»Переглядів: 4434
Поширень: 0