10 червня о 11 годині у парку «Дружби народів» пройдуть сьомі щорічні велоперегони «Дивогонка», участь у яких прийматимуть 100 дітей.

 Вже всьоме вінницькі пластуни влаштовують дитячу велогонку «Дивогонка», покликану об’єднати серця українців і зокрема українських родин, а також пробудити у дітей любов до спорту та активного відпочинку разом з батьками. Усі охочі мають можливість взяти участь у даному заході, який відбудеться 10 червня у парку «Дружби народів» об 11 годині.

Дитяча велогонка – змагання на швидкість серед дітей 1-2 років, 3 років, 4 років, 5 років, 6 років, 7-8 років, 9-10 років, 11-13 років. Діти від 14 до 15 років беруть участь в категорії «Юніори».

«Дивогонка» надасть чудову можливість учасникам випробувати свої сили, швидкість та вправність, знайти нових друзів, отримати яскраві враження та з користю провести свій час. Всі учасники гонок будуть нагороджені призами!

У суботу в Парку Дружби народів маленькі велосипедисти змагатимуться, хто швидший

Окрім велоперегонів на учасників та їх родин чекають майстер класи, ярмарок, фейс-арт, ігри та окрема локація від Товариства Червоного Хреста України, де кваліфіковані інструктори розкажуть як правильно надавати першу домедичну допомогу.Переглядів: 1768
Поширень: 0