17 червня в Центральному парку культури та відпочинку відбудеться відзначення Міжнародного дня йоги. Захід пройде за підтримки посольства Індії. Цього дня відбудуться різноманітні майстер-класи, під час яких присутні зможуть насолодитися етнічними танцями, познайомитися з сучасними напрямами з йоги. Також буде флеш-моб, фаєр-шоу тощо.

В Україні День йоги 17 червня відзначатимуть в 11 містах: Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Полтава, Черкаси, Маріуполь та Чернігів. У Вінниці заходи з цієї нагоди проходитимуть у Центральному парку культури та відпочинку на площі біля Літнього театру.

Тут на вінничан та гостей міста чекатиме серія майстер-класів з йоги. Також присутні зможуть насолодитися етнічними танцями, познайомитися з сучасними напрямами з йоги. Різні школи йоги, йога-клуби візьмуть участь у відзначенні Дня йоги. Координатор проекту - Українська Федерація Йоги.

У програмі о 16.00 комплекс вправ Суря намаскар, о 17.00 - концертна програма. З 17.30 розпочнуться майстер-класи та флеш-моб. Буде локація й для дітей. О 21.30 відбудеться фаєр-шоу.

Етнічні танці, майстер-класи з йоги, флеш-моб та фаер-шоу - у суботу вінничан запрошують на день йоги

Довідка

Міжнародний день йоги вже третій рік відзначають у всьому світі. Це свято об'єднує практикуючих йогів і тих, хто почав цікавитися нею, а також сприяє популяризації йоги та здорового способу життя в Україні та світі.

Координатор заходу Українська Федерація Йоги - найстаріша та найпотужніша школа йоги в Україні. Її нструктори викладають йогу в 20 містах України, а також Франції, Нідерландах, Об'єднаних Арабських Еміратах, Ізраїлі, Грузії та Китаї. Це унікальна методика викладання йоги, яка включає в себе не тільки хатха-йогу, але і психотренінг, медитативні практики, орієнтовані на завдання, що стоять перед сучасною людиною.

Українська Федерація Йоги має більше 50 інструкторів і дуже високий рівень кваліфікації - 90% інструкторів мають дві та більше вищих освіти, включаючи спеціальне медичне, психологічне чи фізкультурну. Всі інструктори пройшли стажування в кращих йогашалах Індії.Переглядів: 2550
Поширень: 0