Саме з цієї нагоди 24 лютого поточного року відбулась офіційна зустріч керівництва області в особі першого заступника голови облдержадміністрації Валерія Коровія та голови обласної ради Григорія Заболотного з генеральним секретарем європейської федерації хокею на траві Девідом Балберні (Ірландія) та президентом української федерації Владленом Ковтуном.

Під час заходу Валерій Коровій зазначив, що підтримка фізкультурно – спортивної галузі є одним з основних пріоритетів у роботі обласної влади. За рахунок коштів обласного бюджету утримуються обласні ДЮСШ та здійснено розбудову відповідної інфраструктури, що дає можливість приймати на Вінниччині спортивні змагання високого рівня. На облаштування стадіону у ЦПКіВ ім.Горького з обласного бюджету за 5 років виділено 13 млн.грн., але для повного завершення робіт необхідно ще 3,5 млн.грн.

Слід зазначити, що у 2005 році у м.Вінниці проводився європейський чемпіонат на кубок Челенджер з хокею на траві. Отже, певний досвід вже є. Валерій Коровій запевнив, що керівництво області сприятиме тому, аби забезпечити гідні умови для проведення у 2011 європейського чемпіонату з хокею на траві у Вінниці.

У свою чергу Девід Балберні зазначив, що Вінниця є досить відомим хокейним містом, адже її хокейні команди є постійними чемпіонами України та мають успіхи на міжнародній арені. А це має певні свої переваги для проведення чемпіонату Європи саме у цьому місті.


Переглядів: 2939
Поширень: 0