21 липня у Вроцлаві стартували Х Всесвітні Ігри, що проходять під егідою Міжнародного Олімпійського комітету.

У фіналі змагань з сумо (до 65 кг) вінничанка Світлана Тросюк перемогла суперницю з Бразилії.

Про це особисто на своїй фейсбук сторінці написав міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

"Ось так гартувалося перше 🥇 "золото" для України на Всесвітніх іграх 2017! У фіналі змагань з сумо (до 65 кг) вінничанка Світлана Тросюк перемогла суперницю з Бразилії. На шляху до золотої нагороди наша співвітчизниця також була сильнішою за представниць Росії та Норвегії, - пише міністр. - Браво, Світлано!👏🎉 Пишаємось! Завдяки тобі гімн нашої держави пронулав на весь світ. Щирі вітання Чемпіонці, її тренерам, Федерації сумо. Це дуже важлива #перемога, яка надихатиме усю збірну України на подальші успіхи в різних видах спорту.
Слава Україні!"

Вінничанка Світлана Тросюк виборола золоту медаль на Всесвітніх іграх у Вроцлаві