У Вітебську (Білорусь) завершився 19-й молодіжний Чемпіонат Європи з шашок-100. У чемпіонаті взяло участь понад 230 шашкістів з 15 країн світу. Честь України на ньому відстоювали 25 спортсменів, з них - четверо вінничан.

У напруженій боротьбі призером чемпіонату Європи за блискавичною програмою в категорії юні надії (хлопці до 10 років) став Лев Леонтьєв – вихованець МДЮСШ №6, який посів 3-е місце! Вітаємо Льва, його батьків і тренера Миколу Леонова! Серед молоді (юнаки до 26 років) срібло - у Василя Пікіняра, також вихованець Вінницької спортивної школи, тренер – Мариненко Дмитро Сергійович. Також в загальнокомандному заліку збірна України посіла 3-е місце, виборовши 5 медалей в особистому заліку, 2 з яких в заліку вінницьких спортсменів.

Вінничани вдало виступили у складі збірної України з шашок-100 на чемпіонаті у Вітебську

Ці ж спортсмени, а також ще два представники Вінницької школи, Батунін Михайло та Китайчук Поліна, посіли 3 місце у складі збірної команди України з блискавичної гри.