У Білгороді-Дністровському (Одеська область) відбувся Кубок України серед юнаків та юніорів зі спортивного і бойового самбо. До нашої збірної увійшли представники Вінницької МДЮСШ № 5, обласних ДЮСШ «Спартак» і «Колос», а також Ладижинської ДЮСШ. Команда виступила успішно, особливо серед юнаків та дівчат, де посіла четверте місце.

В особистому заліку серед юнаків (до 19 років) чемпіонами стали ладижинці Микола Кулібаба (вагова категорія 52 кг), Катерина Григоренко (38 кг) та Ірина Глушко (44 кг). Бронзові нагороди здобули вінничанин Денис Куленко (75 кг), Дмитро Гайдачук (бойове самбо, 65 кг), ладижинці Данило Мудрак (52 кг) і Влад Куликовський (65 кг).

Серед юніорів (до 21 року) другим став ладижинець Дмитро Стременовський (52 кг), а третє місце посів вінничани Дмитро Нікітін (57 кг).

Також у Білгороді-Дністровському відбувся всеукраїнський турнір серед дорослих пам’яті засновника українського самбо Романа Школьнікова. Він був етапом відбору на чемпіонат світу. Тут срібні нагороди здобули вінничани Владислав Діденко (74 кг, спортивне самбо) і Петро Давиденко (90 кг, бойове самбо).

А чемпіонкою стала наша Світлана Тараскіна, представниця обласної ДЮСШ «Спартак».

Ці результати є досить передбачуваними. Вінницькі спортсмени закономірно показали високі результати, – прокоментував старший тренер Вінницької обласної комплексної ДЮСШ «Спартак», тренер збірної Вінниччини з самбо Іван Нагорняк. – За підсумками змагань ладижинець Микола Кулібаба здобув перепустку на чемпіонат світу серед юнаків. Він відбудеться в жовтні у Сербії.