Вінничанин Дмитро Мариненко підтвердив свій високий клас на опен-турнірі з міжнародних (100-клітинкових)  шашок, який відбувся у Львові. На старт вийшли 43 спортсмени з України, Польщі та Білорусі.

Дмитро Мариненко зайняв друге місце в загальному турніру, поступившись лише своєму колишньому вихованцю – фіналісту чемпіонату світу, гросмейстеру Артему Іванову (Дніпро). Також Вінницю представляв Павло Жолоб, який посів перше місце серед дітей до десяти років.

У рамках цього змагання відбувся етап Кубку світу серед спортсменів з обмеженими можливостями. Тут Дмитро Мариненко посів зайняв перше місце серед 23 шашкістів.На черзі – участь вінничанина на етапі Кубку світу у Польщі.

Вінницький шашкіст виграв етап Кубку світу

Дмитро Мариненко – майстер спорту України, тренер Вінницької МДЮСШ № 6, заслужений тренер України. Був чемпіоном світу з шашок-64 серед спортсменів з обмеженими можливостями.