Услід за перемогами на нещодавньому міжнародному турнірі з дзюдо у Львові вінницькі борці відзначилися й на міжнародному рівні. Збірна міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 під керівництвом тренера Олега Бузовського успішно виступила на юнацьких змаганнях у м. Копер (Словенія), які фінішували 15 жовтня.

Збірна України з дзюдо посіла там перше командне місце. Як виявилося, у вінницьких спортсменів було найбільше медалей в особистому заліку. Тому, як повідомляє тренер Олег Бузовський, Кубок їде у Вінницю!

Вінницькі дзюдоїсти здобули Кубок на міжнародному турнірі у Словенії

Назвемо імена наших призерів. У різних вагових категоріях чемпіонами стали вихованці Вінницької МДЮСШ № 5 Ігор Черняк, Микола Козоріз, Артем і Максим Зіміни. Срібло у Словенії здобули Святослав Гаврилюк та Ілля Кашпрук, бронзу – Георгій Римкевич, брат вінницької учасниці Олімпіади-2016 Світлани Ахадової (дівоче прізвище – Римкевич).