23 грудня 2017 року в спортивному клубі "Нокаут" відбувся VI турнір з боксу пам"яті Миколи Капусти. В турнірі взяли участь кращі боксери України. Всього в поєдинках зустрілися 5 пар. Боксерські поєдинки були досить видовищні. Спеціальним гостем змагань став Заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк , який є чемпіоном Європи та світу 2017 року та визнаний кращим боксером України 2017 року. Кращим тренером турніру визнаний Віталій Міхєєнко, кращим боксером - Олександр Железняк, який отримав від президента спортивного клубу "Нокаут" Сергія Миколайовича Капусти грошовий приз.

У першому поєдинку зійшлися представники легкої вагової категорії (60 кг) Олександр Железняк (м.Вінниця) та Олексій Козелюк (м.Хмельницький). Олександр Железняк чітко працював на ногах, завдаючи вагомі акцентовані удари. Його перемга  рішенням суддів була цілком очікуваною і він на неї повністю заслуговує.

Минулих вихідних у Вінниці відбувся турнір з боксу пам'яті Миколи Капусти

У ваговій категорії категорії 75 кг відбувся поєдином між Олексієм Токарчуком (м. Вінниця) і Дмитром Рибалко (м. Маріуполь), який завершився на користь Олексія. Поєдинок був досить видовищним в третьому раунді, в якому Дмитру був відрахований черговий нокдаун.

Минулих вихідних у Вінниці відбувся турнір з боксу пам'яті Миколи Капусти

У напівважкій вазі (81 кг) поєдинок Владислава Михайлова (м.Вінниця) і Максима Коца (м.Харків) обіцяв бути цікавим, знову ж таки через різниці їх стилів. Максим досить технічний та інтуїтивний боєць з швидкими ударами, а ось Владислав любить відкритий бокс і важкі удари. В третьому раунді Владислав зумів провести кілька дуже непоганих атак, добре струснувши Максима, що застоявся на місці. Результат бою, перемога Михайлова одностайним рішенням суддів.

Минулих вихідних у Вінниці відбувся турнір з боксу пам'яті Миколи Капусти

У важкій вазі (91 кг) Дмитро Лісовий (м. Вінниця) протистояв Костянтину Довбищенку (м.Харків). Дмитро, вірний своїй тактиці щільного й технічно вивіреного боксу, розстрілював суперника по всій площині з дистанції, а Костянтин, приймаючи удари суперника на щільний блок, працював у відповідь вельми різкими ударами, але вони натикались на захист Лісового. Одностайним рішенням суддів перемога дісталась Дмитру Лісовому.

Минулих вихідних у Вінниці відбувся турнір з боксу пам'яті Миколи Капусти

В поєдинку супертяжів Віктор Вихрист (м.Кременчук) одностайним рішенням суддів отримав перемогу над Робертом Жмурком (м.Дніпро).

Минулих вихідних у Вінниці відбувся турнір з боксу пам'яті Миколи КапустиПереглядів: 1963
Поширень: 0