27 грудня у залі засідань міської ради привітали кращих спортсменів та тренерів за результатами цього року. Це вінничани, які завдяки своїм старанням та наполегливості прославляють наше місто у світі. Вони отримали грамоти, подяки, премії та подарунки.

Наприкінці року у Вінницькій міській раді вже традиційно нагороджують кращих спортсменів і тренерів року, що минає. Цей рік не став винятком. Сьогодні спортсменів привітав міський голова Сергій Моргунов.

«Ви маєте чудові спортивні здобутки. Наприклад, ви посіли 1175 перших та призових місць на чемпіонатах та кубках України, 141 перших та призових місць на чемпіонатах і кубках Європи та світу. Це досить серйозні результати, які ви досягли завдяки самоорганізації, таланту та наполегливій праці. Щодо розвитку фізкультури в місті, то було зроблено багато спортивних майданчиків у дворах багатоповерхівок, нині у 28 з 36 шкіл є оновлена спортивна база. У цьому році за рахунок інвесторів було побудовано два спортивних ядра – у школах №30 та 31. На Старому місті біля школи №19 зроблено футбольне поле в рамках програми «Бюджету громадських ініціатив». Дуже приємно, що після занять на цих майданчиках постійно є люди, це говорить про те, що вінничани мають бажання займатись спортом і фізкультурою, хтось – на професійному рівні, хтось – щоб тримати себе у гарній формі. Ми будемо й надалі розвивати спортивну інфраструктуру. Сьогодні ми входимо у досить масштабний проект щодо будівництва Палацу спорту для ігрових видів спорту: гандболу, волейболу, баскетболу і критої зали на дві з половиною тисячі глядацьких місць», – каже Сергій Моргунов.

У міській раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниці 2017 року

У міській раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниці 2017 року

У міській раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниці 2017 року

У міській раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниці 2017 року

Кращі спортсмени та тренери отримали Почесні грамоти, премії та подарунки. Батькам спортсменів вручили подяки та квіти. Тренер-викладач МДЮСШ №2 Костянтин Напольський отримав посвідчення Заслуженого тренера України та подарунок. Переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань за підсумками 2 півріччя 2017 року нагородили Подяками та преміями.

У міській раді відзначили кращих спортсменів та тренерів Вінниці 2017 рокуПереглядів: 2248
Поширень: 0