У Белграді свої чергові нагороди здобули веслярі Інна Осипенко-Радомська та Юрій Чебан.

Олімпійська чемпіонка Пекіна Інна Осипенко-Радомська здобула срібну нагороду чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, який на вихідних пройшов у сербському Белграді.

Краща спортсменка України 2010 року фінішувала з другим результатом (01:53.154) на дистанції 500 м серед байдарочниць-одиночек.

Підтримала почин лідера збірної України Людмила Галушко, яка стала третьою на довгій дистанції 5000 м (23:21.415).

Третю медаль в скарбничку збірної поклав каноїст Юрій Чебан, який виграв "бронзу" на дистанції 200 м (00:40.161).

Ці три медалі дозволили Україні зайняти 12 загальнокомандне місце. До трійки лідерів увійшли збірні Угорщини (6-3-2), Білорусії (5-5-3) і Німеччини (4-4-1).

Вінничанка Інна Осипенко-Радомська здобула срібну нагороду чемпіонату Європи з веслування

Нагадаємо, на початку року Інна Осипенко-Радомська розповіла sport.tochka.net, що націлена завоювати золоту медаль на чемпіонаті світу в серпні.

Не відстають від веслярів на байдарках і каное українські представниці в академічному веслуванні. Найтитулованіша українська парна четвірка у складі Катерини Тарасенко, Олени Буряк, Анастасії Коженкової, Яни Дементьєвої завоювали "срібло" Кубка світу.

Наша команда успішно виступила на дистанції 2000 м у Гамбурзі, показавши результат 6.29,32 і трохи програвши німецькому екіпажу.