Голова товариства Вітольд Горовський та його заступник Річард Купідар зустрілися з головою облради Сергієм Татусяком, а також взяли участь у Круглому столі з представниками Спілки Молодіжних Організацій Вінниччини та Студентського Парламенту Вінниччини.

За круглим столом польські гості зацікавились проектами Спілки Молодіжних Організацій, що вже реалізовані на Вінниччині, з якими їх ознайомила голова Спілки Ольга Безпалько. З особливою цікавістю поляки дізнавались про вже реалізований проект Спілки – Студентський Парламент Вінниччини, який діє другий рік при Вінницькій облдержадміністрації та облраді. Про напрямки роботи Студентського Парламенту доповів його голова Дмитро Слободянюк, а з роботою та напрацюваннями комітету міжнародних відносин ознайомила Лідія Терпель.

Головним завданням Круглого столу стало напрацювання спільних планів та можливостей співпраці студентських організацій Вінниччини та Познанського воєводства. Зі сторони гостей поступила пропозиція спільної реалізації проекту «Фотоконекшн», де кожен бажаючий зможе взяти участь у конкурсі фото-робіт, присвячених Євро-2012.

Голова ВО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов запевнив польську делегацію про всебічну підтримку усіх добросусідських починань на благо розвитку дружніх відносин наших народів, а також для прискорення впровадження євроінтеграційних прагнень Вінницької області та України в цілому.


Переглядів: 3602
Поширень: 0