Гра почалась із побажання удачі усім гравцям, адже саме «удача» була першою відповіддю на питання. Все пройшло відповідно до стандартів гри, неперевершений ведучий Прокопишин Юрій зачитував питання, потім починався відлік часу, а саме однієї хвилини, по закінченню чарівна помічниця, іменована за правилами «ласточка», Наталія починала збирати відповіді.

За почесне перше місце змагались 10 команд, і це таки дійсно було змагання, тому що організаторам прийшлось задавати додаткові питання, щоб визначити кращого. Гідними перемоги виявились студенти Вінницького торговельно-економічного інституту, друге місце завоювали господарі навчального закладу, який приймав почесних гостей, Вінницький інститут економіки, бронза перейшла до Вінницької філії КНУКіМ.

«Все пройшло, так як ми і запланували, - коментує депутат СПВ Монастирська Олена, - я вдячна своїм колегам, що відгукнулись на запрошення прийняти участь у грі та організували достойні команди. Також хочеться відмітити тих, хто підтримав нас, а саме книгарню Є, Ігроманію та КС «Академія», за надані подарунки, управління сім’ї та молоді, ВДТ6 та myvin за інформаційну підтримку».Переглядів: 4531
Поширень: 0