Концерн Поділля

За останні кілька днів університети, коледжі та технікуми нашого міста відкрили свої двері для усіх бажаючих долучитись до святкування Дня святого Валентина. Студенстький бал, приурочений до цієї дати, пройшов, зокрема, і у Вінницькому фінансово-економічному університеті. 14 лютого усі бажаючі студентські танцювальні пари взяли участь у боротьбі за право відвідати щорічний студентський бал міського голови Володимира Гройсмана.

Жюрі

Жюрі було скликано із викладачів, художніх керівників, та студентів-переможців минулорічного балу. На заході була присутня представник Вінницької міської ради Марценюк Вікторія. Вона виступила з промовою та побажала успіху усім конкурсантам. Складність танцювального жанру відчули на собі учасники конкурсу, що демонстрували різноманітні стилі і жанри танцю: від класичного Віденського вальсу до танго, ламбади, самбо та сучасного тектоніка... А всіх глядачів полонила грація, краса і вишуканість танцювального мистецтва.

учасники студентського балу

Наразі, нам уже відомі переможці - три пари, котрі і вибороли право на участь у міському студентському балі 1 березня. Ними стали: пара Шостаківська Тетяна та Зеленюк Роман, пара Ятаутас Марина та Шевчук Богдан, пара Марценюк Ольга та Носулько Віктор.

учасники студентського балуПереглядів: 2989
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр