Бійці «Соколу» провели показовий виступ для студентів кооперативного інституту

Майже кожен хлопець з дитинства мріє приміряти на себе міліцейську або військову форму та потримати у руках справжню бойову зброю. Таку можливість подарували правоохоронці студентам Вінницького кооперативного інституту. Щоб зруйнувати стандартне уявлення про міліціонера, як просто людину у форменому одязі зі зброєю, бійці загону швидкого реагування «Сокіл» провели незвичайну виховну годину для молодді.

Більше сотні студентів спостерігали за точними рухами правоохоронців, які демонстрували власну майстерність у володінні прийомами рукопашного бою та технікою самозахисту.

Бійці «Соколу» провели показовий виступ для студентів кооперативного інституту

Не встигли глядачі оговтатися від вражаючих показових виступів, як міліціонери розпочали ще більш захоплюючу частину зустрічі – демонстрування зброї та спецзасобів.Студенти мали можливість ближче познайомитися із спорядженням, яким оснащений спецпідрозділ міліції, та приміряти його на себе, роздивитись понад 15 одиниць представленої зброї. Де ще можна потримати в руках справжній міліцейський пістолет Макарова чи снайперську гвинтівку Драгунова?

Бійці «Соколу» провели показовий виступ для студентів кооперативного інституту

- Головною метою акції є формування позитивного іміджу правоохоронця та популяризація професії працівника міліції, - каже начальник сектору кадрового забезпечення УБОЗ Олександр Тодосійчук. - Молодь переконалась, що міліцейська служба не лише складна і небезпечна,але й дуже цікава. Не виключено, що після заходу хтось з підлітків задумається над власною поведінкою, а хтось поповнить в майбутньому лави правоохоронців.

Бійці «Соколу» провели показовий виступ для студентів кооперативного інститутуПереглядів: 5971
Поширень: 0