В Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка було оголошено результати другого Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС-2014», який був організований спільно Інститутом журналістики та Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

 У фестивалі взяли участь студенти з дванадцяти вищих навчальних закладів України, де готують фахівців для мас-медіа. На розгляд журі власні творчі проекти презентували й студенти-журналісти ОКР спеціаліста Вінницького педуніверситету.

Розпочався фестивальний день тренінгом «Он-лайн репортаж: як втримати увагу слухача. Мультимедійні платформи», який провів відомий медіа-експерт, керівник «Українсько-Польської РадіоШколи» Роман Заяць.

Вінницькі студенти перемогли на столичному медійному фестивлі "Студентський МІКС-2014"

Після цього було оголошено переможців фестивалю «Студентський МІКС-2014». Приємно відзначити, що вихованці кафедри журналістики Вінницького педуніверситету вибороли три призових місця: у номінації «Журналістське розслідування» перше місце посів Дмитро ГИРИЧ із телевізійною програмою «Невідома Вінниця. Катакомби»; у номінації «Розважальна радіопрограма» на другу сходинку потрапив Віталій ЛУКОВ із ранковою програмою «Не позіхай!»; у номінації  «Інформаційна радіопрограма» на третє місце потрапила Анна КАТРАГА із програмою «Час новин на радіо «ЮНІТОН». Керівник проектів – доцент Віталій Гандзюк.

Крім дипломів переможців, учасники отримали за перше місце – 3G планшети, за друге – зовнішні накопичувачі ємністю 1 TB, за третє – флешкарти пам’яті на 32 GB.  Призовий фонд фестивалю підтриманий Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.Переглядів: 3586
Поширень: 0