Акредитаційна комісія при МОН анулювала ліцензію Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський з сином, пише ZN.ua.

Про схему з використанням Поплавським приватного «клона» Київського державного національного університету культури і мистецтв стало відомо завдяки журналістському розслідуванню Марії Землянської з «Слідство.Інфо».

У приватного вищого навчального закладу Поплавського забрали ліцензію

За цією схемою, Поплавський, будучи ректором нацуніверситету культури, створив свій приватний ВУЗ з фактично такою ж назвою - Приватний вищий навчальний заклад «Київський університет культури», відомий як КУК. Його засновником стало ТОВ «Укрконцерт», засновниками якого, в свою чергу, є сам Поплавський з сином Олександром.

Студенти перші три курси числилися в КУК, за що платили чималі гроші. Однак за фактом навчання проходило на базі державного ВУЗу. Тобто за такої схеми «справжній» університет культури щорічно недоотримував десятки мільйонів, які заробляв Поплавський.

Наприкінці жовтня цього року КУК звернувся до Міносвіти з проханням провести чергову акредитаційну експертизу (перевірку кожної спеціальності, яку необхідно проходити кожні п\'ять років, інакше вуз можуть позбавити ліцензії). Остання акредитація приватного «Київського університету культури» датована червнем 2010-го року. У січні 2014-го вузу була продовжена ліцензія. На обидва документи «добро» дав колишній міністр Дмитро Табачник.

Експертна комісія МОН прийшла з перевіркою за вказаною адресою в установчих документах. Однак виявилось, що ВУЗ фізично не існує, а є лише на папері.Переглядів: 4096
Поширень: 0