«Ваші ідеї – наш практичний досвід і спільно ініціюватимемо зміни». Ця теза була однією із ключових, на сьогоднішній зустрічі зі студентами Вінницького технічного коледжу. Податківці перейшли на ще одну сходинку співпраці із закладом – оцінили практичні роботи студентів з податкової тематики.

Працювали над ними молоді люди протягом місяця. Обирали вектор роботи, порадившись із викладачами, вивчали інформацію, читали спеціальну літературу і, в результаті, сформували власне бачення реформування податкової системи. Напрацювання показали податківцям.

Вінницькі податківці оцінювали практичні роботи з податкової тематики студентів вінницького технічного коледжу

Зокрема, студенти поділилися ідеями у реформуванні спрощеної системи оподаткування, єдиного соціального внеску, запропонували механізм виведення зарплати з тіні, удосконалення порталу фіскальної служби, і введення місцевого збору за участь у конкурсах, змаганнях, турнірах та ін.

Вінницькі податківці оцінювали практичні роботи з податкової тематики студентів вінницького технічного коледжу

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан зазначив, що навіть не очікував настільки креативних підходів, які почув від студентів. «Якщо їх доопрацювати і зайнятися поглибленою розробкою – це однозначно матиме практичний результат. Я готовий Вас у цьому підтримувати і заохочувати», − зазначив керівник. Фіскали пообіцяли вивчити детальніше і «відшліфувати» роботи, а згодом найкращих авторів відзначать цінними подарунками.Переглядів: 2738
Поширень: 0