У липні цього року тисячі молодих людей зїдуться до Львова на всеукраїнський з’їзд молоді «Вітер На-Дії». З’їзд триватиме 4 дні та збере молодих людей, які прагнуть духовного та особистісного розвитку з усієї України та з-закордону.Подію, яка відбудеться23-26 липня 2015 року, організовує Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви. З’їзд стане одним із кроків у підготовці до Всесвітнього дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові.

Всеукраїнський з’їзд «Вітер На-Дії» відбудеться в Україні вже вдруге. Цього року організатори очікують більше трьох тисяч учасників. Молоді люди, які приїдуть з різних регіонів, житимуть у львівських сім’ях та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії УГКЦ Львова.

4-денна програма дозволить молоді познайомитися зі Львовом, взяти участь у концертах сучасної молодіжної християнської музики, навчитися нових навиків під час тренінгів та майстер-класів, а також проявити свої таланти.

Вінницьку молодь запрошують на унікальний з’їзд молоді у Львові

Під час з’їзду працюватимуть різноманітні майстерні, де можна буде вчитися виготовляти вироби власними руками. Також працюватиме Відкритий університет з цікавими спікерами, відбуватимуться ігри та конкурси.

«Ідея є в тому, щоби дати можливість молоді зустрітися. Хтось вдома, хтось на парафії, але ми всі варимося в своєму колі, і дуже рідко виходимо назовні, а тут є нагода поспілкуватися, познайомитися. Це унікальна подія, яка може для багатьох стати визначальною, підказати подальший шлях», - розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.  

Вже незабаром буде відкрита рання реєстрація на участь у з’їзді.

Якщо Ви зацікавилися з’їздом – приєднуйтеся до сторінки в Facebook

Всеукраїнський з\'їзд молоді "Вітер На-Дії" – це з\'їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією!"Вітер На-Дії" - головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, якадопоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів. "Вітер На-Дії" - це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного. "Вітер На-Дії" може змінити тебе!

Як відбувався «Вітер На-Дії» минулого року дивіться у відеоПереглядів: 2798
Поширень: 0