6-17 квітня у Вінниці відбудеться фінал загальноміського студентського конкурсу «Студенти мають талант». Тут можна буде побачити світлове шоу, акробатичні номери, виступи ансамблів, хорів та багато іншого. Призовий фонд конкурсу складає понад 20 тисяч гривень.

Вже третій рік поспіль у Вінниці проходить загальноміський студентський конкурс «Студенти мають таланти». Організаторами заходу є Вінницька молодіжна рада, teens-club «Універ» та відділ у справах молоді та туризму. Цьогоріч кастинги, які пройшли у всіх навчальних закладах міста I-IV рівнів акредитації, розпочалися ще з 1 березня. Загалом у них взяло участь більше 200 студентів. Молоді люди демонстрували різноманітні таланти: співали, грали на музичних інструментах, танцювали, показували фокуси, світлове шоу, спортивні досягнення та багато іншого.

«Цей конкурс дасть можливість побачити вміння людей, які живуть з нами в одному місті, але мають таланти не гірші ніж ті, які показують на популярних нині телевізійних шоу», – запевняє організатор конкурсу, голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

​На цьому тижні вінничани дізнаються імена найталановитіших студентів міста

«У Вінниці живе дуже багато талановитих людей, здібності яких потрібно демонструвати на загал. Творчим людям важливо мати можливість показати свої здобутки глядачам, позмагатися з однолітками. Для цього й потрібні подібні конкурси», - розповідає начальник відділу у справах молоді та туризму Юлія Мончак.

Фінал конкурсу пройде у три етапи у Міському палаці мистецтв. 16 квітня о 15:00 відбудеться фінал серед професійно-технічних училищ, цього ж дня о 18:00 пройде фінал серед коледжів та технікумів, а 17 квітня о 17:00 у фіналі змагатимуться представники інститутів та університетів. Учасники, які займуть перші місця у кожному з етапів фіналу отримають по 5 тисяч гривень.

Вхід на фінал по квитках. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 096-68-55-983.Переглядів: 3098
Поширень: 0