Battle of the Brains. Найсильніші програмісти Південно-Східної Європи змагатимуться в півфіналі чемпіонату світу з програмування

Більше 100 зірок спортивного програмування з 9 європейських країн зберуться 16-18 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті (Україна) і в Бухарестській політехніці (Румунія) на змагання півфіналу студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по Південно-Східній Європі (South-Eastern European Programming Contest - SEERC), щоб змагатися за путівки до світового фіналу, який пройде наступного року на о.Пхукет в Таїланді.

АСМ-ІСРС (http://cm.baylor.edu) - наймасовіша і популярна всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої бере участь більше 300 тис. команд, які представляють близько 10 000 університетів зі 120 країн світу. Під час змагань студенти повинні не тільки написати програмний код, але, перш за все, в стресових умовах обмеженого часу та обчислювальних ресурсів (на команду з трьох студентів надається один комп'ютер), організувати ефективну командну роботу, щоб створити оптимальні алгоритми для вирішення поставлених завдань. Це вимагає високого рівня знань як з програмування, так і з обчислювальної математики, статистики, штучного інтелекту та інших фундаментальних наук інформатики.

«За допомогою АСМ-ІСРС ми прагнемо надихнути молодих людей на нові досягнення в технічній сфері. Ці студенти - лідери завтрашнього дня, що володіють знаннями і навичками для створення технологій, які забезпечать процвітання майбутніх поколінь»- говорить д-р Білл Поучер (Bill Poucher), професор університету Бейлора (Техас, США), виконавчий директор ІСРС.

Не випадково генеральним спонсором АСМ-ІСРС в цілому і SEERC зокрема, є корпорація IВМ, а фінансову підтримку SEERC надають такі глобальні корпорації, як Facebook, Microsoft, Google, Yandex.

Відкривати і запалювати нові зірки українського спортивного програмування протягом багатьох років допомагають в якості спонсорів і партнерів олімпіади та вітчизняні ІТ-компанії, такі як CDM, Datagroup, EPAM, Win Interactive, Infopulse, Materialise, ABCname, Київстар, Miratech, GlobalLogic, iLogos, ABBYY, Kaspersky Lab., Softico, 1С Україна, SysIQ, Ernst & Young, SoftServe, BMS Consulting, S&T, Infopulse Ukraine, Navigator.

Додаткова інформація про чемпіонат ACM ICPC:Переглядів: 4446
Поширень: 0