18 листопада організатори інформаційної кампанії #ВінницяГолосує представили місту переможців конкурсів «Твій голос вирішує ВСЕ» та «Битва університетів».

#ВінницяГолосує – це інформаційна кампанія, створена активною молоддю міста, з метою мотивації вінничан бути активними виборцями. У її рамках були оголошені два конкурси – «Твій голос вирішує ВСЕ» та «Битва університетів».

Загалом учасниками спільноти стало 2991 людина. У конкурсі «Твій голос вирішує ВСЕ» взяло участь 1053 вінничан. Було розіграно 50 призів. Щасливими володарями iphone5s стали Роман Гуменюк, Олександр Даньків та Олександр Садовський. Щасливчиком, якому дістався iPhone6 став Вадим Рябошапка.

У конкурсі «Битва університетів» переміг Вінницький національний технічний університет

У конкурсі «Битва університетів» перемогу отримав Вінницький національний технічний університет. Він отримує головний приз – сертифікат на 10 000 грн. На другому місті за кількістю студентів, що завантажили своє фото у конкурсний альбом, опинився Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова. Він отримує сертифікат на 5 000 грн. Серед коледжів міста найактивнішими виявились студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, який також отримує сертифікат на 5 000 грн.Переглядів: 4608
Поширень: 0