З нагоди Дня працівників дипломатичної служби України та на запрошення керівництва Донецького національного університету (ДонНУ) з метою участі в урочистостях кафедру міжнародних відносин і зовнішньої політики історичного факультету ДонНУ у м. Вінниця відвідав начальник управління міжнародного співробітнитва облдержадмінстрації Володимир Мережко.

Привітавши викладачів та студентів факультету, Володимир Мережко наголосив на важливості дипломатії та дипломатичних структур у вирішальний для України час – час змін та перетворень.

У ході офіційної частини начальник управління також зустрівся з іншими гостями заходу, а саме: Генеральним Консулом Респуліки Польща у м. Вінниця Томашом Олейнічаком та Консулом Грузії в Україні Іраклієм Адвадзе.

Окрім цього, спільно з керівництвом ДонНУ та представниками дипломатичних установ Республіки Польща та Грузії, начальник управління обговорив перспективи подальшої міжнародної співпраці між органами влади та ВНЗ як України, так і інших держав.Переглядів: 2666
Поширень: 0