Вже вп’яте у Вінниці у день Європи пройшов фестиваль «Вінницька студентська весна».

«Приємно, що з року в рік масштаби фестивалю збільшуються і в цьому році він став Всеукраїнським та об’єднав у Вінниці майже 1000 талановитих, активних, ініціативних студентів із більш ніж 30ти навчальних закладів Вінниччини, Києва, Донецьку, Чернігова, Бару, Могилів-Подільського, Жмеринки, Ладижина та інших міст України. Ми намагались зробити програму фестивалю цікавою та різноманітною: навчальні заклади продемонстрували свої пропозиції для майбутніх абітурієнтів на виставці «Європейська освіта», творча молодь презентували свою таланти на феєричному гала-концерті у День Європи, а лідери студентського руху  та активісти взяли участь у соціальному проекті «Європа починається з мене», де показали відповідальність за своє європейське майбутнє. Фестиваль «СтудВесна» ще раз довів, що саме студентство є найвагомішою рушійною силою у підтримці та розвитку України, адже саме молодь прагне стати успішною  у своїй країні» - розповідає організатор фестивалю Ірина Борзова, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток».

У Вінниці відбувся V фестиваль молоді "Вінницька студентська весна 2016"

Найочікуванішою  подією фестивалю став його фінал, який відбувся 14 травня у день Європи у Вінниці. Дружнім парадом учасників СтудВесни молодь привітала мешканців міста, гостей та іноземні делегації із офіційним відкриттям Дня Європи у Вінниці. Разом з молоддю фестиваль відкрила організатор події, голова ГО «ВО Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова,  яка привітала усіх із днем Європи, після чого на Європейській площі пролунав Гімн України. Яскравим продовження фестивалю став флешмоб «Європа в серці». Учасники фестивалю та вінничани  під пісню Джамали «1944» продемонстрували, що українці – це європейська нація та підтримали учасницю Євробачення від України Джамалу, побажавши їй перемоги у конкурсі.

У Вінниці відбувся V фестиваль молоді "Вінницька студентська весна 2016"

Традиційно під час гала-концерту обдаровані студенти запалили Європейську площу своєю енергією та творчістю. Кращі представники навчальних закладів різних рівнів акредитації подарували  неймовірний калейдоскоп талантів з вокалу, хореографії, оригінального та комедійного жанру. Усі без винятку учасники отримали дипломи, кубки та подарунки. Завершився фестиваль виступом фаворитів молоді та улюбленців студентів – молодіжного  гурту з Чернігова «Женя Скрудж».

Організатор фестивалюВсеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток» за підтримки Вінницької міської ради, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Відділу у справах молоді та туризму ВМР та Вінницької молодіжної ради. Переглядів: 3906
Поширень: 0