Сьогодні, 5 жовтня, відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з професій «Маляр», «Штукатур», «Упоряджувальник будівельний» та «Столяр», створеного відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України , Товариством з обмеженою відповідальністю «SNIEZKA - УКРАЇНА», ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» та Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

У вітальному слові заступник голови - директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк зазначив: «Сьогоднішня подія є знаковою не лише для професійно-технічної освіти, але й для усієї освітньої галузі області та реального сектору економіки. На Вінниччині вже діють 5 центрів. А до кінця року буде створено ще 2 навчально-практичних центри, що є безумовним визнанням пріоритетності професійно - технічної підготовки, як однієї із рушійних сил розвитку економічної галузі. Таким чином з одного боку ми надаємо можливість нашим роботодавцям отримати якісні кадри, а з другого – ми виконуємо найважливішу соціальну функцію: молодь, отримавши якісну освіту, матиме можливість себе реалізувати у суспільстві».

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельників

У свою чергу, начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко привітав усіх присутніх із відкриттям сучасного навчально-практичного центру та подякував дирекції училища та обласній державній адміністрації за всебічну підтримку проекту. Він підкреслив: «У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими виробниками, розглядаючи аспекти державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні».

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельників

Прикладом успішного досвіду і плідної співпраці із закладами професійної освіти України посадовець назвав підприємство «Снєжка-Україна» - одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів, в яких навчатимуть за інноваційними технологіями й за допомогою найсучасніших матеріалів.

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельників

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельників

Центри функціонують у Львові, Калуші, Луцьку, Житомирі, Ужгороді. Відтепер такий сучасний навчальний майданчик для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі працюватиме у місті Вінниці.

Довідково:

Навчальний заклад «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» заснований у січні 1967 року. Профіль - будівельний.

Головні замовники підготовки кваліфікованих робітників: ВАТ «Вінницябуд», ПАТ «Будпроектсервіс», ПАТ «Володарка», РСУ «Київсільенерго», ТОВ «БМУ-3», ТОВ «Комфорт», ПБМП Фірма "Сфера", ТОВ "БМУ-2 ЛТД", перукарні, салони, кафе, ресторани м. Вінниці та Вінницької області.

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельників

У навчальному закладі здійснюється підготовка із 16 професій.

ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» є постійним учасником Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Учні та майстри виробничого навчання навчального закладу є переможцями Всеукраїнських та обласних конкурсів фахової майстерності:

  • І-ІІ місця на Міжрегіональних конкурсах «Калинове намисто» (2011-2014 роки);
  • ІІІ місце в обласному конкурсі «Майстер виробничого навчання - 2016 року»;
  • ІІІ місце за участь в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник» (2016 рік);
  • диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр» (2017 рік);
  • ІІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар» (2017 рік).

На базі училища №7 відкрили навчально-практичний центр для підготовки майбутніх будівельниківПереглядів: 4452
Поширень: 0