Сьогодні, 14 грудня, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком провели святкову зустріч зі студентами вищих навчальних закладів Вінниччини, які отримують іменну стипендію обласної державної адміністрації та обласної Ради.

В ході зустрічі голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій  зазначив: «На моє глибоке переконання, сьогодні ми переживаємо дійсно історичні, але не прості часи. У 2017 році Україна зробила багато кроків вперед. Про це можна багато говорити, але я зупинюсь на одному з найголовніших – отримання Україною безвізового режиму. Таким чином, наша країна отримала можливість вільно комунікувати з Європейським Союзом, що в свою чергу дає можливість нам з вами і нашій державі в цілому повернутись до європейської спільноти. І ці переваги, в першу чергу, відчуєте ви – молодь. Але перед кожним із вас стоїть головне завдання – опанувати ті знання, які дадуть вам змогу не просто освоїти професію, а й розвиватись та рухатись вперед. І я переконаний, що ви, наші діти, є найкращі, найрозумніші, найкреативніші та найталановитіші, адже ви наші!»

 Більше 700 вінницьких студентів отримали іменні стипендії від обласної влади

Також слова вітання студентській молоді висловив і Михайло Кременюк та зауважив, що молодь України є дійсно талановита та унікальна, про що свідчать численні досягнення українських студентів в галузі новітніх розробок та наукових досягнень.

 Більше 700 вінницьких студентів отримали іменні стипендії від обласної влади

За традицією на святковій зустрічі найкращих студентів, які досягли значних успіхів у навчанні, спортивній, творчій та громадській діяльності відзначено нагородами та подарунками обласної державної адміністрації та обласної Ради.

 Більше 700 вінницьких студентів отримали іменні стипендії від обласної влади

Загалом, цього року стипендіатами стали більше 700 студентів, які отримали грошові виплати на загальну суму 1 млн. 200 тис. грн.

 Більше 700 вінницьких студентів отримали іменні стипендії від обласної влади

Окрім того, ще одним подарунком для запрошених стала вистава Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського «Занадто одружений таксист».

Більше 700 вінницьких студентів отримали іменні стипендії від обласної владиПереглядів: 1998
Поширень: 0