Концерн Поділля

Про це зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк під час наради в Департаменті освіти і науки, яка відбулась сьогодні, 18 червня.

За словами посадовця, з 1 вересня у м.Вінниці відкриється новий навчальний заклад – Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді, який працюватиме в рамках реалізації тристоронньої угоди між Вінницьким національним технічним університетом, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки ОДА.

Першого вересня у Вінниці відкриється новий навчальний заклад

«На сьогодні вже призначений директор та укладені відповідні угоди з Національним технічним університетом. Так, виш виділив для ліцею 1400 м2 та надав гуртожитки для учнів. Також навчальною програмою передбачено додаткові години для позакласної роботи, лабораторних та технічних робіт. Особливо приємно, що у новоствореному навчальному закладі будуть працювати багато відомих, заслужених викладачів. На мою думку, ліцей стане родзинкою освітньої системи Вінницької області. Сподіваюсь, що обдаровані діти Вінниччини прагнутимуть до навчання у цьому закладі та отримають якісну допрофесійну підготовку», - зазначив Ігор Івасюк.Переглядів: 1852
Поширень: 0