Власники фірми «Альянс-Пласт», які ошукували вінничан, отримали два роки обмеження воліЯк повідомив начальник Ленінського відділу міліції м. Вінниці Віктор Сидоренко, свою злочинну діяльність у Вінниці затримані розпочали в грудні місяці минулого року. У центрі міста, по вулиці Соборній 38, чоловіки взяли в оренду офісне приміщення та назвались неіснуючою фірмою «Альянс-Пласт». Маючи весь необхідний пакет підробних документів, фірма мала надавати послуги населенню по встановленню пластикових вікон та металевих дверей. Через кілька днів до зловмисників почали йти перші клієнти, які залишали чималі завдатки. Сума завдатку становила від 600 до 6400 гривень, в залежності від обсягів замовлення. Один з чоловіків приймав замовлення, інший – виїжджав робити заміри вікон та дверей до клієнтів. Отримані гроші в якості завдатку зловмисники ділили між собою.

Після новорічних свят, коли в домівках замовників мали б стояти новенькі вікна чи двері, виявилось, що фірма та її представники кудись зникли. Тоді ошуканим вінничанам нічого не залишилось, як йти до міліції. Так, до Ленінського відділу міліції з цього приводу надійшло більше десять заяв від громадян, сума завданого збитку яких склала понад 20 тисяч гривень. Затримали вінницькі працівники зловмисників у Харкові. Ними виявились 25 та 27-річні жителі Кіровоградської області. Там чоловіки тільки розпочали свою діяльність за такою ж схемою, але вінницькі оперативники завітали до них раніше, ніж клієнти.

Староміський районний суд міста Вінниці засудив двох зловмисників та призначив їм покарання у вигляді двох років обмеження волі.


Переглядів: 3362
Поширень: 0