Вінниця вже готується до перепису населення, який запланований на 2012 рік. Зокрема, підготовка стосується встановлення аншлагів на будинках або ж заміна старих на нові. А хто зволікатиме – платитеме штраф.

– У повідомленні від квартального комітету зазначено, що за відсутності аншлагу на будинку буде штраф від 50 до 1340 гривень, – поскаржився "Місту" пенсіонер Володимир Станіславович, що проживає у приватному будинку на Старому місті. – Але чому я маю замовляти новий аншлаг, якщо він в мене є, правда, чорно-білий.

Голова Асоціації квартальних комітетів Наталія Панчук, запевняє, що пенсіонеру потрібно лише нанести номер будинку на стіні білою фарбою, поруч із табличкою – назвою вулиці. Адже аншлаги старого зразка містили лише назву вулиці, а гумові цифри для нумерації будинку, які видавали у комплекті, не витримали перевірки часом – вони просто відвалювалися.

– Ми вимагаємо встановити аншлаги відповідно до розпорядження КабМіну у рамках підготовки до перепису населення у 2012 році та правил благоустрою міста, – пояснює Наталія Панчук. – До того ж, на нарадах і в особистому спілкування до нас не один раз зверталися представники служб екстреної допомоги ("швидка", МНС, правоохоронні органи), які не можуть вчасно надати допомогу, адже втрачають час на пошуки будинку, який ніяк не позначений.

Також, за словами Наталі Панчук, квартальні комітети планують видавати приписи, в яких власникам надаватиметься на встановлення аншлагу 10 днів.


Переглядів: 6269
Поширень: 0