Мета благодійної програми - сприяти розвитку благодійності та взаємодопомоги на території області, створити сприятливі умови для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім громадянам долучитись до цієї програми.

В області проживає понад 3 000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало бажаючих навчатись. Проте більша частина мешкає в віддалених селах Вінницької області і це робить їх відірваними та ізольованими від навколишнього світу через неадаптоване середовище та відсутність сучасних засобів комунікації. Процес самоосвіти неможливий без доступу до інформаційного простору, але в більшості не вистачає коштів на придбання комп’ютерної техніки та інших сучасних засобів комунікації.

Сьогодні комп’ютери наявні майже в усіх установах та організаціях, чимало комп’ютерної техніки знаходиться і в приватному користуванні. Оскільки, технічний прогрес не стоїть на місці і техніка стає застарілою для використання в серйозних професійних цілях, всі намагаються замінити комп’ютер на новіший, більш прогресивніший. Нерідко постає запитання: Куди подіти старий комп’ютер?

Саме у такому випадку ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до програми «Комп’ютер другу» і передати свій улюблений, але вже «не новий» комп’ютер у надійні руки людей, яким він принесе радість, можливість пізнання та самореалізації.

До програми можна долучитись:
Звернувшись до організаторів програми:

  • БФ «Подільська громада»:
    м. Вінниця, вул. П. Осіпенко 4, 2-ий поверх, тел. 67-20-96,
  • ГО «Гармонія»:
    м. Вінниця вул. Космонавтів, 48, тел. 57-73-29.,

Контактні особи:

  • Альона Кирилюк 096 91 58 640
  • Раїса Панасюк, 067 79 05 303


Переглядів: 4043
Поширень: 0