15 серпня на території одного з садових кооперативів поблизу Вінниці був затриманий непрацюючий 32 – річний вінничанин, якого обґрунтовано підозрюють у скоєнні крадіжок з дачних будинків. Зловмисника затримали на «гарячому» місцеві громадяни і після цього передали в руки правоохоронців.

Під час обшуку в нього вилучили рюкзак з різними інструментами та сім ключів - відмичок. Як розповів заступник начальника Вінницького РВ УМВС Руслан Ткач, затриманий чоловік раніше був неодноразово судимий за подібні злочини і відбував покарання. На території даного садового масиву за останній час було зафіксовано 10 крадіжок.

Руслан Ткач повідомив, що нещодавно, з цього приводу, правоохоронці проводили зустріч з власниками дачних будинків і під час зустрічі домовились про підтримку громадян для швидкого виявлення та затримання зловмисника. Була організована цілодобова охорона дачного масиву виключно з числа її членів. Завдячуючи таким діям і вдалось  затримати підозрюваного чоловіка.

Наразі затриманий перебуває у райвідділку міліції і за фактом крадіжки сьогодні вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу.


Переглядів: 2600
Поширень: 0