З 19 вересня по 10 листопада щодня у Вінниці працювало 5 мобільних груп, які слідкували за тим, щоб на території обласного центру вінничани не спалювали листя. В результаті цієї роботи було складено 77 протоколів. Окрім цього, проводилась робота із мешканцями приватного сектору, які, порушуючи правила благоустрою, зберігали біля своїх парканів будівельні матеріали.

Вже кілька років поспіль у Вінниці проводиться активна роз\'яснювальна робота з приводу того, що спалювати гілля та листя не лише шкідливо для здоров\'я, а й може негативно позначитись на сімейному бюджеті, адже штраф за таке адмінпорушення становить від 340 грн. до 1360 грн. На початку осені квартальні комітеті розповсюджували на території приватного сектору спеціальні інформаційні листівки, малозабезпеченим сім\'ям роздавали пакети для складування опалого листя, а у визначені для вивозу ТПВ дні працівники КУП «ЕкоВін» забирали опале листя разом із побутовим сміттям.

Не зважаючи на те, що вінничани мали альтернативу спалюванню листя, цієї осені у місті все ж таки горіли багаття, а в повітря підіймались клуби густого диму. Враховуючи те, що найчастіше прибране на прибудинкових територіях листя мешканці намагались спалювати у другій половині дня, мобільні групи здебільшого розпочинали працювати о 16:00. В ході своєї роботи працівники виконавчих органів міської ради, районних адміністрацій, квартальних комітетів, інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, а також працівники правоохоронних органів (усі вони входили до складу мобільних груп) окрім осередків, де горіли багаття, звертали увагу також на те, як вінничани дотримуються Правил благоустрою міста. Тому разом із протоколами про спалювання листя, складались протоколи та приписи й по інших порушеннях.

За результатами двомісячної роботи мобільних груп кількість протоколів за розміщення будівельних матеріалів на території загального користування без відповідного ордеру сягнула рекордної позначки і становила 483. За засмічення прилеглих до будівель територій було складено 157 протоколів. Окрім цього, було сформовано 570 приписів на усунення виявлених різного роду порушень.

 


Переглядів: 3689
Поширень: 0