Другий рік поспіль вінничани мають змогу проявити творчий підхід та креативність щодо оформлення своїх будинків, балконів та вікон на новорічну тематику. 5 січня члени конкурсної комісії, до якої увійшли в тому числі й представники засобів масової інформації, розпочали знайомитись із результатами творчості вінничан, які надсилали свої заявки на участь у конкурсі «Новорічний настрій». Загалом цьогоріч таких заявок надійшло 57.

Кількість вінничан, які прагнуть створити новорічну атмосферу не лише у власних домівках, а й ззовні, поступово зростає. Так, наприклад у минулому році було близько 40 учасників. Це і приватні підприємці, і навчальні заклади, і заклади культури, а також городяни, які по-особливому прикрасили фасади будинків, вікна та балкони, або ж прилеглу територію.

Цьогоріч, як і минулого, взяти участь у конкурсі могли усі бажаючі. Головною умовою участі у конкурсі було якомога краще оформити вікно або вітрину іграшками, виготовленими власноруч, або ж готовими гірляндами та іншою атрибутикою. В результаті загальний вигляд прикрашеного вікна або будинку повинен дійсно створювати новорічний настрій та дарувати атмосферу свята.

Загалом у конкурсі п\'ять номінацій: «Краще новорічне вікно», «Кращий новорічний балкон», «Краща новорічна вітрина», «Краща новорічна садиба приватного сектору» та «Краще новорічне оформлення фасаду адміністративної будівлі». Найбільша кількість конкурсантів у останній номінації. Сюди потрапили дитячі садочки, школи, коледжі та училища, а також медичні заклади та установи, загалом 19 адміністративних будівель

У кожній із номінацій буде обрано по два переможці, які отримають по дві та по п\'ять тисяч гривень грошової винагороди. Втім, у разі кількох гідних кандидатів на перемогу, члени журі зможуть поділити призові гонорари між конкурсантами. Інші ж учасники отримають подяку Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.

Остаточне засідання конкурсної комісії із визначенням переможців відбудеться вже наступного тижня.


Переглядів: 3201
Поширень: 0