У зв\'язку із складними погодними умовами працівники Державтоінспекції Вінниччини надають допомогу учасникам дорожнього руху, які опинилися у скрутній ситуації через великі морози. В ході патрулювання екіпажі ДАІ виявляють водіїв, чий транспорт зупинився на дорозі і надають їм посильну допомогу.

Вінницькі даішники пригощають водіїв на дорозі чаєм

Здійснюючи патрулювання на службових автомобілях, інспектори ДАІ зупиняються біля водіїв, чиї машини зупинилися на дорозі, розпитують про причини вимушеної зупинки. Якщо потрібна допомога, вишукують засоби її надати та пропонують водіям гарячий чай, який возять з собою у великих термосах. Водій вантажного автомобіля «Рено», який здійснював рейс із Одеси до Житомира зупинився біля населеного пункту Зарванці. На щастя, у нього нічого не трапилося, проте, він був дуже здивований увагою екіпажу ДПС, який під’їхав до нього та запропонував допомогу. Від запропонованого міліціонерами чаю не відмовився.

Минулої ночі чергові екіпажі ДПС допомогли продовжити рейс п’яти фурам, які зупинилися через сильний мороз. Одразу два автомобіля «МАН» вийшли зі строю біля села Писарівка. Їх відбуксували до найближчої станції технічної допомоги, а водієві «ДАФ» із Молдови, який направлявся у Росію, допомогу надали на посту ДПС біля села Комсомольське.

Це лише маленькі епізоди роботи ДАІ в таких складних погодних умовах. Для них же, незважаючи на великий мороз, не має ніяких поблажок – вони працюють у посиленому режимі.

Інспектори ДАІ намагаються допомогти всім, хто з тих чи інших причин опинився у скрутній ситуації на дорозі. Зважаючи на складні погодні умови, Державтоінспекція рекомендує водіям утриматися від поїздок на великі відстані, а при керуванні авто бути максимально уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Якщо ви потрапили у скрутну ситуацію на дорозі, телефонуйте на номер «гарячої лінії» вінницької ДАІ: 59-33-33, або відішліть смс - повідомлення на номер 067 432 02 00, чи звичайний номер 102. Державтоінспекція Вінниччини завжди прийде вам на допомогу.


Переглядів: 4857
Поширень: 0