ВОГО “Подільська агенція регіонального розвитку” в рамках проекту “Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування” оголошує тендер на придбання послуг з інсталяції мереж, програмного забезпечення, системи безпеки та створення структурованої кабельної мережі для Муніципально-громадського центру “Е-урядування”, м. Вінниця. Процедура закупівлі має на меті забезпечення даного центру необхідними технічними можливостями для повного його функціонування.

Опис лотів надсилається на запит за адресою [email protected] (з поміткою теми листа: тендер ЕЦ). Комерційні пропозиції приймаються до 13 лютого 2012 року до 10 год. 00 хв. за адресою : ВОГО “Подільська агенція регіонального розвитку”, 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 72, к.314. Розгляд комерційних пропозицій відбудеться 13 лютого 2012 року о 14 год. 00 хв.. Про позитивний розгляд пропозиції, учасника тендеру буде повідомлено протягом 3 робочих днів з дня розгляду пропозиції.

Комерційна пропозиція повинна бути виконана на офіційному бланку організації, мати підпис уповноваженої особи та печатку організації, також має бути вказано найменування лоту, цінова пропозиція, можливий термін поставки предмету закупівлі.

Для отримання детальної або консультаційної інформації звертайтеся за тел. (0432)69-44-32 або електронною адресою [email protected] .

Лот 1
Інсталяція мережі (відповідно до технічного паспорту приміщення та потреб замовника);
Встановлення системи безпеки;
Встановлення програмного забезпечення відповідно до вимог заявника;

Лот 2

1) Створення структурованої кабельної мережі на 14 портів (у т.ч. оплата вартості комутатора, загальна довжина мережевого кабелю 210 м, 14 розеток з роз\'ємом RJ-45)


Переглядів: 2679
Поширень: 0