Повідомлення про зникнення хлопця надійшло до правоохоронців від його матері. Як з’ясувалося, неповнолітній мешкає у селі Селище Тиврівського району і навчається в Прибузській спеціальній школі – інтернаті, яка знаходиться неподалік від обласного центру у селі Агрономічне. На вихідні та святкові дні мати забирала сина додому, а після цього відправляла на автобусі до навчального закладу. 12 лютого вона посадила підлітка на рейсовий автобус і нагадала, що він має зійти через дві зупинки. Натомість хлопець вирішив проїхати далі і вийшов на кінцевій зупинці маршруту у Вінниці.

Щоб з’ясувати чи з сином усе гаразд, жінка зателефонувала до навчального закладу, але у відповідь почула, що підліток не з’являвся. Інформацію про зникнення хлопця одразу передали правоохоронцям і протягом наступної доби працівники міліції його знайшли. Як з’ясувалося, неповнолітній вийшов на кінцевій зупинці автобусу і декілька годин мандрував містом. В одному з міських кафе хлопчина купив собі чаю і залишився до закриття закладу. Врешті він опинився у пункті обігріву поблизу Центрального автовокзалу .

Увесь цей час працівники міліції не переставали шукати неповнолітнього. Перевіряли комп’ютерні клуби, вокзали та крамниці, які працюють до пізнього часу. Працівники Управління надзвичайних ситуацій, які чергували у пункті обігріву, повідомили про неповнолітнього правоохоронцям і незабаром його доставили до батьків. Наразі він перебуває у навчальному закладі і стан його здоров’я задовільний.


Переглядів: 2489
Поширень: 0