Вчора в одному з вінницьких супермаркетів працівники Управління Державної служби охорони затримали молодика, який чинив хуліганські дії і ледь не побив касира. Це сталося близько 5 години ранку. На пульт центрального спостереження ДСО м. Вінниця надійшов сигнал «Тривога», кнопки тривожної сигналізації від адміністратора супермаркету. Отримавши повідомлення, працівники групи затримання Державної служби охорони зреагували миттєво і в повному екіпіруванні прибули на місце події за дві хвилини.

По прибутті до супермаркету правоохоронці побачили молодика, який вів себе зухвало і намагався влаштувати бійку. Держохоронці затримали хулігана і доставили його у райвідділок. Як з’ясувалося, молодик намагався викрасти з супермаркету пляшку коньяку, але був викритий працівниками закладу і тому так себе повів.

Під час обшуку у підозрюваного виявили більше 20 грам рослинної речовини схожої за зовнішніми ознаками на марихуану. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом хуліганства та за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів.Переглядів: 2475
Поширень: 0