17 лютого співробітниками УДАІ в м. Могилів-Подільський було зупинено автомобіль "ФОЛЬКСВАГЕН-ПАССАТ", під керуванням жителя смт. Вендичани. Під час перевірки документів було виявлено та вилучен свідоцтво про реєстрацію на даний Т/З з ознаками підробки. Автомобіль поставлено на штрафмайданчик.

17 лютого співробітниками по вул. Соборна було зупинено автомобіль «АУДІ А8», під керуванням жителя м. Вінниця. Під час перевірки було встановлено, що на даний Т/З накладено арешт виконавчою службою м. Тернопіль. Автомобіль доставлено до ВДАІ м. Вінниці.

18 лютого співробітниками ДПС в м. Немирів був зупинений автомобіль «ФОЛЬЦВАГЕН ГОЛЬФ» під керуванням жителя с. В. Бушинка.  При перевірці встановлено, що номер кузова автомобіля на території України не значиться, автомобіль зареєстрований за іншим номером кузова. Проводиться перевірка.

18 лютого співробітниками  ДПС в с. Велика Русава, Томашпільського району працівниками ДАІ було зупинено автомобіль «ВАЗ 21013», під керуванням жителя смт. Крижопіль. При перевірці встановлено, що номер кузова даного автомобіля не відповідає запису в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. Автомобіль поставлено на арештмайданчик.

18 лютого співробітниками ДПС в смт. Вапнярка був зупинений автомобіль «ОПЕЛЬ- ВЕКТРА», під керуванням жителя смт. Вапнярка, при перевірці документів на автомобіль було встановлено, що технічний паспорт на даний автомобіль знаходиться в розшуку. Автомобіль поміщено на арешмайданчик.

 Переглядів: 5223
Поширень: 0